סדנאות כיף לילדים! פותחים הפנינג דוכני יצירה לילדים, נהנים ובסוף מקבלים בגדים חדשים

13

בימי הגדילה הסבוכים שלנו, בהם טכנולוגיה ומסכים משתלמים בשעות ארוכות וימים שבועיים, חשוב למצוא דרכים חיוביות להפנות את תשומת הלב שלנו לחוויות אמיתיות. כאשר מדובר בילדים, החשיבות שבכך גוברת עוד יותר. “תינוקות של החיים” הינו פרויקט שמציל ומאמץ תינוקות רעבים בשנה הראשונה שלהם, ומעניק סיוע מיידי לאמהות חד הוריות ומשפחות ככלל, ובפרט באמצעות פתיחת דוכני יצירה ייחודיים. החוויה משלבת יצירה, אמנות וכיף – הכל ביחד.

 

הדוכנים הכיפיים הוקמו כחלק משאיפת העמותה לספק לילדים חוויה משולבת ועשירה. בכל דוכן ישנם מגוון עצום של חומרים, משחקים וצעצועים. צבעים, דפים, חומרי עיצוב, ועוד!

 

בניית ערכת האיפור היא עוד חוויה ייחודית שמזמינה את הילדים לפהוך לעוד יותר מתוקים. מברשות, צבעים ודפנות מחכות לקסם הילדים, המשתמשים בפנטזיה כדי להפוך את פנייהם ללוח אומנות חי. הילדים מגלים עולמות חדשים שבהם הכל אפשרי והיכולת היצירתית אינה מוגבלת.

 

השעה המתוכננת לסיום הסדנה הופכת לזמן קסום בו ההורים והמשפחה שואפים לראות ולהתרגש מהיצירות היחודיות שיוצרו.

 

כמובן שאפשר לסיים עם נשיקה מרשימה, אבל העמותה הגיעה גם לכך. בסיום היום המהנה והיצירתי, הילדים מקבלים בגדים חדשים המותאמים להם!

 

אם ברצונכם לתרום ולתמוך בפעילויות ובפרויקטים של עמותת “תינוקות של החיים”, לחצו כאן עכשיו >> 

כל תרומה תמצא יעד חשוב ותסייע לפרויקטים שמטרתם לתת יום טוב לילדים ולמשפחות בצורה ייחודית!

שיתוף :

מעשים טובים נוספים

דרושים עמותות

לחיות בכבוד

לחיות בכבוד בפעולה! מגיעים לכל ניצול שואה עד פתח הבית ומעניקים לו ארוחה חמה עם עידוד וחיזוק. איזה יום היה לנו היום! יום חלוקה סופר מרגש לקראת בחגים של מארזי ארוחות שהגיעו ל2000 ניצולי שואה וקשישים. תודה רבה לכל 50 המתנדבים הפשוט מדהימים שסייעו באריזה וחלוקת כל הארוחות

מייקי והכלבים

היחידה האזרחית המובילה בארץ לאיתור נעדרים, באמצעות מתנדבים המפעילים כלבי עבודה מיוחדים, רחפנים, רכבי שטח, צוללנים, סירות ועוד. יכ”ל משתתפת בחיפושים עקב פניות משטרת ישראל, הכבאות וצה”ל, וכן לבקשת משפחות נעדרים, הפונים אליה ישירות.

תינוקות של החיים

תינוקות של החיים, הוקם על ידי קרן עולל, מעניק סיוע מיידי לאמהות ומשפחות במצב סוציואקונומי נמוך שנקלעו למצוקה כלכלית בשנה הראשונה ללידה. העמותה דואגת לחבילות עשירות המכילות כמעט כל מה שתינוק רך צריך: חיתולים, מוצצים, משחות, ועוד, במטרה להעניק התחלה בריאה ותקינה לתינוק.

עוצמה לחייל

הקרן מקבלת את הפניות ומסווגת לפי פעילות, בין אם תמיכה, סיוע רגשי, ערכת תפילין או הזמנה לערב גיבוש צבאי. הצוות שלנו מגיע לבסיס לפגישה אישית וחלוקת תפילין, שוברים ומתנות, כל חייל מתחייב להניח מדי יום את התפילין יחד עם הקדשה לעילוי נשמת חייל שנפל בקרב או לזכות תורמים.

he_ILHebrew
לוגו פורטל העמותות של ישראל

מעוניינים להתנדב איתנו ולעשות קצת טוב?

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.