מצילים תינוקות רעבים: דואגים למארז אהבה המכיל טיטולים, מוצצים, מטרנות ואפילו צעצועים!

״בישראל יש 26,000 תינוקות שחיים מתחת לקו העוני, וזה מעורר דאגה. כשאנחנו שומעים שיש תינוק רעב אנחנו מרגישים כאילו שזה התינוק שלנו. אנחנו יודעים שלא נישן בלילה כי אנחנו יודעים שהוא רעב, ואנחנו לא נשלים עם זה!״

לשם כך נוסד פרויקט “תינוקות של החיים”, אשר מאמץ תינוק לשנה ודואג לו לכל הצרכים שלו למשך כל השנה הזאת.

ברגע שהתינוק נכנס למאגר שלהם הם מתחייבים להגיע אליו כל חודש ולהעניק לו סל הזנה חודשי שמכיל את כל מה שהוא צריך, הם בקשר רציף עם האימהות ומתאמים לכל תינוק את תחליף החלב שמתאים לו.

מה מחכה לתינוקות בסל?

כל מארז מגיע עם:

 • טיטולים
 • מוצצים
 • מטרנה
 • משחות
 • צעצועים
 • תחליף חלב / דייסה לתינוק
 • חבילות מגבונים
 • בקבוק שמפו לתינוק
 • ביגוד חם ושמיכות (בתקופת החורף)
 • תנור חימום (בתקופה החורף)
 • ציוד הגייני לטיפוח התינוק

בהתאמה אישית לפי מין וגיל.. החל ממטרנה שלב 2 ועד סימילק גולד מותאם אישית, הכל כדי לאפשר התפתחות תקינה ובריאה.

יותר על ‘תינוקות של החיים’

הפרויקט אוסף תחתיו קהילה מדהימה של תורמים ומתנדבים רבים, הפועלים תחת גג אחד ומטרה אחת – להציל כמה שיותר תינוקות רעבים במדינת ישראל!

השנה, היעד שלנו הוא לחלק 5,000 מארזים לתינוקות בכל חודש

כשהשקנו את היוזמה בפעם הראשונה הייתה לנו רשימה של כ-30 אימהות במצוקה שפנו אלינו, ומאוד מהר בדיעבד הגענו ל-300 פניות בחודש. היום יש לנו יותר מ 100 פניות ביום – כל אימא שמתקשרת יש לה סיפור קורע לב וצורך בעזרה מיידית וברור שאצל אימהות במצב כזה – כל שקל הוא קריטי כדי לשרוד. בטח כשיש תינוק בבית שמחסור באוכל משליך עליו לכל החיים.

ניתן לתרום להם אונליין ולאמץ תינוק לחודש או לשנה.

כל תרומה תהפוך לסל אהבה שכבר ביום האריזה הקרוב ימצא את דרכו לעוד תינוק, שבזכותנו, הוא יכול לישון בשקט ❤️ 

שיתוף :

מעשים טובים נוספים

דרושים עמותות

לחיות בכבוד

לחיות בכבוד בפעולה! מגיעים לכל ניצול שואה עד פתח הבית ומעניקים לו ארוחה חמה עם עידוד וחיזוק. איזה יום היה לנו היום! יום חלוקה סופר מרגש לקראת בחגים של מארזי ארוחות שהגיעו ל2000 ניצולי שואה וקשישים. תודה רבה לכל 50 המתנדבים הפשוט מדהימים שסייעו באריזה וחלוקת כל הארוחות

מייקי והכלבים

היחידה האזרחית המובילה בארץ לאיתור נעדרים, באמצעות מתנדבים המפעילים כלבי עבודה מיוחדים, רחפנים, רכבי שטח, צוללנים, סירות ועוד. יכ”ל משתתפת בחיפושים עקב פניות משטרת ישראל, הכבאות וצה”ל, וכן לבקשת משפחות נעדרים, הפונים אליה ישירות.

תינוקות של החיים

תינוקות של החיים, הוקם על ידי קרן עולל, מעניק סיוע מיידי לאמהות ומשפחות במצב סוציואקונומי נמוך שנקלעו למצוקה כלכלית בשנה הראשונה ללידה. העמותה דואגת לחבילות עשירות המכילות כמעט כל מה שתינוק רך צריך: חיתולים, מוצצים, משחות, ועוד, במטרה להעניק התחלה בריאה ותקינה לתינוק.

עוצמה לחייל

הקרן מקבלת את הפניות ומסווגת לפי פעילות, בין אם תמיכה, סיוע רגשי, ערכת תפילין או הזמנה לערב גיבוש צבאי. הצוות שלנו מגיע לבסיס לפגישה אישית וחלוקת תפילין, שוברים ומתנות, כל חייל מתחייב להניח מדי יום את התפילין יחד עם הקדשה לעילוי נשמת חייל שנפל בקרב או לזכות תורמים.

en_USEnglish
לוגו פורטל העמותות של ישראל

מעוניינים להתנדב איתנו ולעשות קצת טוב?

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.