שידורים עוצמתיים לגיבורות | תינוקות של החיים

12

בעידן המודרני המתמשך, החיים היומיומיים מתמלאים באתגרים רבים שיכולים להיות ממוקדים או משתנים באופן מתמיד. עבור האימהות המודרניות, המאבק למצוא את האיזון הנכון בין עבודה, משפחה, וזמן עצמי הוא כמעט כמו משימה אלמונית. לעיתים, נדרשת השראה, ייעוץ, וכלים מעשיים כדי להצליח לנווט בין הדרישות השונות בחיינו.

 

עמותת “תינוקות של החיים” מבינה את האתגרים הללו ומציעה פתרונות ייחודיים. באמצעות סדרת שידורים מרתקים ועוצמתיים, הקהילה מעניקה לקהל הרחב כלים יעילים לניווט בעולם המורכב של המיתוג הפרטי, המחויבות לקריירה, והגיבוש המשפחתי.

 

במהלך השידורים, אנחנו משיבים את האימות המודרנית למרכז המהלך. מומחים מנוסים ומומחות מעניקים הכוונה ייעוץ ומציעים אסטרטגיות להתמודדות עם הדרישות השונות שבחיינו. השידורים גם מספקים מרחב לשאלות, מרגשים והשראה מאימהות אחרות שמשתפות את חוויותיהן.

 

עמותת “תינוקות של החיים” היא עמותה נוצרה ומתקיימת בעזרת רגש, תמיכה והבנה חברתית. השידורים הפרקטיים הם דוגמה חיה לכך שהאימהות המודרניות אינן לבד במסען החיים. אנו מזמינים כל מי שרוצה לתמוך ולתרום לפרויקטים של עמותת “תינוקות של החיים” ולהיות חלק מהמאמץ החברתי המעניק משמעות ותמיכה לאמהות ולתינוקות שמנסות לשמור על האיזון, השמחה והצלחה בחייהן.

לתרומה ולתמיכה בעמותת ״תינוקות של החיים״ לחצו כאן עכשיו >>

שיתוף :

מעשים טובים נוספים

דרושים עמותות

לחיות בכבוד

לחיות בכבוד בפעולה! מגיעים לכל ניצול שואה עד פתח הבית ומעניקים לו ארוחה חמה עם עידוד וחיזוק. איזה יום היה לנו היום! יום חלוקה סופר מרגש לקראת בחגים של מארזי ארוחות שהגיעו ל2000 ניצולי שואה וקשישים. תודה רבה לכל 50 המתנדבים הפשוט מדהימים שסייעו באריזה וחלוקת כל הארוחות

מייקי והכלבים

היחידה האזרחית המובילה בארץ לאיתור נעדרים, באמצעות מתנדבים המפעילים כלבי עבודה מיוחדים, רחפנים, רכבי שטח, צוללנים, סירות ועוד. יכ”ל משתתפת בחיפושים עקב פניות משטרת ישראל, הכבאות וצה”ל, וכן לבקשת משפחות נעדרים, הפונים אליה ישירות.

תינוקות של החיים

תינוקות של החיים, הוקם על ידי קרן עולל, מעניק סיוע מיידי לאמהות ומשפחות במצב סוציואקונומי נמוך שנקלעו למצוקה כלכלית בשנה הראשונה ללידה. העמותה דואגת לחבילות עשירות המכילות כמעט כל מה שתינוק רך צריך: חיתולים, מוצצים, משחות, ועוד, במטרה להעניק התחלה בריאה ותקינה לתינוק.

עוצמה לחייל

הקרן מקבלת את הפניות ומסווגת לפי פעילות, בין אם תמיכה, סיוע רגשי, ערכת תפילין או הזמנה לערב גיבוש צבאי. הצוות שלנו מגיע לבסיס לפגישה אישית וחלוקת תפילין, שוברים ומתנות, כל חייל מתחייב להניח מדי יום את התפילין יחד עם הקדשה לעילוי נשמת חייל שנפל בקרב או לזכות תורמים.

en_USEnglish
לוגו פורטל העמותות של ישראל

מעוניינים להתנדב איתנו ולעשות קצת טוב?

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.