🔔

גיוס חירום לניצולי שואה שנמצאים במקלטים בודדים ורעבים

אנחנו מקבלים אין ספור פניות מניצולי שואה בודדים ורעבים שנמצאים במקלטים ובבתים שלהם בלי שום עזרה, בלי שום סיוע ובלי יכולת לצאת מהבית. הם מתחננים שנציל אותם, ומחכים לעזרה שתבוא בזמן. הם פונים אלינו עם דמעות בעיניים "רק תביאו לנו משהו לאכול". זו הזדמנות להציל חיים ואנחנו זקוקים לתמיכת הציבור. בכל תרומה שלכם נספק לניצולי השואה ארוחות חמות עם מתנדב שיישב איתם, יקשיב להם ויפיג את בדידותם.

כל המדינה מתגייסת, לא נשארים אדישים, תעזרו לנו להיות שם בשביל ניצולי השואה, אנחנו לא מפקירים ולא משאירים אף ניצול שואה רעב במצוקה שכזו.

העמותה מוכרת לצרכי מס (סעיף 46)

ארוחות חמות שנתרמו

מתוך 50,000₪ 50%

כל מה שהם מבקשים מאתנו זה לא להיות רעבים!

הם נלחמו עבור העתיד שלנו – וזה הזמן שלנו להילחם עבור ההווה שלהם

המציאות הקשה בה ניצולי השואה נמצאים ברגעים אלו מחייבת אותנו להתעורר ולפעול. בתוך מקלטים קרים וחשוכים, בודדים בתוך בתים, הם חווים רעב ובדידות, ומחפשים את התקווה. הם לא מבקשים הרבה – רק קצת חמלה וארוחה חמה. זה הזמן שלנו להיות שם עבורם, להעניק להם את הסיוע הזה. נדרשת תמיכת הציבור בדחיפות כדי להביא להם את העזרה הזו.

מדינה שלמה התאחדה למטרה: לא משאירים ניצולי שואה רעבים במלחמה

צבא של מתנדבים מדהימים פועל בלי הפסקה בשעות אלו ודואג שתהיה להם אוזן קשבת, שלא יהיו לבד, כי לגיבורי השואה מגיע לחיות בכבוד. זהו מצב חירום לאומי, זמן בו כל אחד ואחת מאיתנו מתמקד במשימה המשותפת להציל את ניצולי השואה, לתמוך ולעזור להם שלא יהיו רעבים.
נעשה הכל, בלי לחסוך, בלי להתמהמה, כדי שניצולי השואה יבינו ויחוו שהם לא לבד במערכה, לא שכחנו אותם, אנחנו נלחם עבורם ונבטיח שלא יהיו רעבים ובודדים במקלטים ובבתים.

העמותה שלנו

כבר 30 שנה שהעמותה שלנו קיימת ומרחיבה את פעילותה: כמות המנות והסלים מתרחבת כל שנה לעוד ערים ולעוד ניצולים רעבים שזקוקים לנו. אנחנו ב'לחיות בכבוד' שואפים לאפשר לניצולי השואה את הצורך הבסיסי הפשוט ביותר, לחיות בכבוד. בזכותכם, אנו פועלים במטרה להגיע לעוד ועוד ניצולי שואה במצוקה ולהעניק להם את צרכי המחיה הדרושים להם מתוך כבוד והמון אהבה ולב.
נעשה הכל, בלי לחסוך, בלי להתמהמה, כדי שניצולי השואה יבינו ויחוו שהם לא לבד במערכה, לא שכחנו אותם, אנחנו נלחם עבורם ונבטיח שלא יהיו רעבים ובודדים במקלטים ובבתים.

ציון לשבח לעמותה שלנו בתחקיר של אורלי וגיא

אנחנו זקוקים לעזרתכם!

כל דמעה של ניצול שואה היא צעקה לעזרה. אנחנו לוקחים אחריות, תורמים ברוחב לב ולא משאירים ניצולי שואה רעבים במצוקה שכזו!

he_ILHebrew
לוגו פורטל העמותות של ישראל

מעוניינים להתנדב איתנו ולעשות קצת טוב?

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.