מתגייסים למענם ועבורם

אין לי מושג איך הגענו למצב הזה, אבל חשוב שתדעו שבישראל 2022 ישנם למעלה מ48,000 ניצולי שואה שהולכים לישון (כמעט) כל יום – רעבים. אחרי שנצליח לגייס את כל עם ישראל המדהים למשימת הקודש הזו – המטרה היא שלא נשמע עוד סיפורים כמו של אלכס, קשיש בן 82 שנאלץ לחיות על התרופות שלו כי לא היה לו מה לאכול.
 
או כמו של ניצולת השואה מחיפה שבגיל 99 בגלל חוסר ידע דיגיטלי בשילוב בירוקרטיה ורשויות אטומות – נותרה ללא אוכל.
 אפשר להתעלם (כמו הממשלה), ואפשר להירתם (כמו עם ישראל המדהים).
 
תמורת 35₪ בלבד שייתרמו ממש היום – ניצולי שואה יקבלו את הארוחה החמה עד הבית, כבר מחר! לתרומה ניתן ללחוץ כאן: https://bit.ly/2JNDg6Z – לפעמים לארוחה החמה הזו הם מחכים יותר מכל דבר אחר, לנקישה בדלת של הפעיל מעמותת לחיות בכבוד שהוא הפנים היחידות שהם רואים כבר תקופה ארוכה מאוד.
 
ואם צריך, הם יחכו עם קופסאות ריקות בידיים רק שימלאו להם את הבטן והלב בנקודות החלוקה ברחבי הארץ.
 גם ב-5 בבוקר, קשישים וניצולים שיכולים להיות סבא וסבתא של כל אחד מאיתנו וכן גם שלך שקורא/ת את הפוסט הזה.
 
אני [עידן] מזמין ומבקש מכם לפתוח את הלב ולעזור לנו להמשיך במשימת הקודש הזו, בלעדיכם אין לעמותה ולנו [פעילי העמותה] יכולת להמשיך לחמם להם את הלב. ניתן לתרום בקישור כאן:
 
👉🏼 https://bit.ly/2JNDg6Z 👈🏼
 
תרומה של ארוחה חמה לניצולי שואה אחת = 35₪ בלבד שמחר בבוקר יאכילו ניצול שואה או קשיש אי שם ברחבי הארץ. 🙏🏼
שיתוף :

מעשים טובים נוספים

דרושים עמותות

לחיות בכבוד

לחיות בכבוד בפעולה! מגיעים לכל ניצול שואה עד פתח הבית ומעניקים לו ארוחה חמה עם עידוד וחיזוק. איזה יום היה לנו היום! יום חלוקה סופר מרגש לקראת בחגים של מארזי ארוחות שהגיעו ל2000 ניצולי שואה וקשישים. תודה רבה לכל 50 המתנדבים הפשוט מדהימים שסייעו באריזה וחלוקת כל הארוחות

מייקי והכלבים

היחידה האזרחית המובילה בארץ לאיתור נעדרים, באמצעות מתנדבים המפעילים כלבי עבודה מיוחדים, רחפנים, רכבי שטח, צוללנים, סירות ועוד. יכ”ל משתתפת בחיפושים עקב פניות משטרת ישראל, הכבאות וצה”ל, וכן לבקשת משפחות נעדרים, הפונים אליה ישירות.

תינוקות של החיים

תינוקות של החיים, הוקם על ידי קרן עולל, מעניק סיוע מיידי לאמהות ומשפחות במצב סוציואקונומי נמוך שנקלעו למצוקה כלכלית בשנה הראשונה ללידה. העמותה דואגת לחבילות עשירות המכילות כמעט כל מה שתינוק רך צריך: חיתולים, מוצצים, משחות, ועוד, במטרה להעניק התחלה בריאה ותקינה לתינוק.

עוצמה לחייל

הקרן מקבלת את הפניות ומסווגת לפי פעילות, בין אם תמיכה, סיוע רגשי, ערכת תפילין או הזמנה לערב גיבוש צבאי. הצוות שלנו מגיע לבסיס לפגישה אישית וחלוקת תפילין, שוברים ומתנות, כל חייל מתחייב להניח מדי יום את התפילין יחד עם הקדשה לעילוי נשמת חייל שנפל בקרב או לזכות תורמים.

he_ILHebrew
לוגו פורטל העמותות של ישראל

מעוניינים להתנדב איתנו ולעשות קצת טוב?

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.